Lilianna Kulczycka-Siennicka

Lilianna Kulczycka-Siennicka

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła liczne kursy i szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest również absolwentką Studium Podyplomowego "Zarządzanie Służbą Zdrowia i Elementy Techniki Medycznej" na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

W codziennej praktyce opiera się na najbardziej aktualnej wiedzy medycznej. Biegła znajomość języka angielskiego pozwala na wykorzystanie go w pracy, w tym również na stałe poszerzanie wiedzy medycznej. Poza diagnostyką i leczeniem chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową, zajmuje się również oceną znamion barwnikowych z wykorzystaniem dermoskopii oraz usuwaniem zmian skórnych metodą elektrokoagulacji i kriochirurgii. Przyjmuje również dzieci.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz chorób przenoszonych drogą płciową, oceną zmian skórnych z zastosowaniem dermoskopii, usuwaniem zmian skórnych metodą elektrokoagulacji.

 

10

ponad 10 lat na rynku

35

ponad 35 lekarzy specjalistów

48,000

konsultacji rocznie

108,000

zarejestrowanych pacjentów

Dzieje się