Poradnia gastroenterologii

Gastrolog dziecięcy – Łódź

Gastrolog dziecięcy w Łodzi przyjmujący w przychodni Profimedic sp. z o.o. zapewnia małym pacjentom profesjonalne leczenie schorzeń układu trawiennego, prowadząc konsultacje tak, by zminimalizować stres i dyskomfort najmłodszych.

Kiedy należy skorzystać z usług gastrologa dziecięcego?

Umówienie się na wizytę w celu przeprowadzenia wywiadu oraz diagnostyki obrazowej i wziernikowej jest wskazane w przypadku, gdy dziecko skarży się na nawracające bóle brzucha, skurcze jelitowe i wzdęcia oraz uczucie "rozpierania" w ramie brzusznej. Niepokój mogą wzbudzić objawy zgagi, jak pieczenie w przełyku, dalej częste nudności i wymioty, anemia. Wskazówką do wizyty jest zmiana wyglądu stolca i niespodziewane wahanie masy ciała – gwałtowne chudnięcie, ale też zwiększenie obwodu brzucha. Niechęć do jedzenia albo do spożywania pokarmów stałych również można potraktować jako sygnał ostrzegawczy. U niemowląt porada gastrologa jest wskazana w przypadku bolesnych kolek.

Jak przygotować dziecko do wizyty?

Przed wizytą należy dziecko przygotować: opisać, czego może się spodziewać i z jakiego powodu udajemy się do lekarza, zapewnić o naszej obecności i wsparciu.

W przypadku gastroskopii dziecko nie powinno nic jeść osiem godzin przed badaniem i nie pić na cztery godziny przed zabiegiem.

W ramach poradni oferujemy:

  • konsultacje w zakresie gastroenterologii dziecięcej

Zakres wykonywanych usług w ramach poradni

  • diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń przewodu pokarmowego: chorób przełyku, żołądka, jelit.
  • diagnostyka i leczenie chorób zakaźnych przewodu pokarmowego
  • diagnostyka i leczenie chorób przełyku, żołądka i dwunastnicy, wyrostka robaczkowego
  • diagnostyka i leczenie chorób jelit, niezakaźnych zapaleniach jelita cienkiego i grubego, otrzewnej, wątroby, jamy ustnej, gruczołów ślinowych

 

Lekarze

  • poniedziałek od godz. 12:00
  • pierwsza konsultacja - 150 zł
  • kolejna konsultacja - 130 zł
więcej
10

ponad 10 lat na rynku

35

ponad 35 lekarzy specjalistów

48,000

konsultacji rocznie

108,000

zarejestrowanych pacjentów

Dzieje się