Płynna biopsja prostaty

Płynna biopsja prostaty

Proponujemy alternatywne rozwiązanie.

Zapytaj naszego urologa o Płynną Biopsję prostaty SelectMDx.

 

SelectMdx for Prostate Cancer.

Badanie mRNA pozwalające odróżnić pacjentów z grupy podwyższonego ryzyka występowania klinicznie istotnego raka gruczołu krokowego od pacjentów z grupy bardzo niskiego ryzyka występowania agresywnej choroby.

Badanie to pomaga w podjęciu decyzji o biopsji gruczołu krokowego:

Mężczyźni z grupy WYSOKIEGO RYZYKA mogą odnieść korzyści z biopsji i wczesnej diagnozy
Mężczyźni z grupy NISKIEGO RYZYKA mogą uniknąć niepotrzebnych procedur inwazyjnych, poddając się rutynowej kontroli i badaniom przesiewowym

SelectMDx™ Płynna Biopsja Prostaty to badanie wykonywane na bazie próbki moczu pobranej od Pacjenta, mierzące poziom dwóch biomarkerów DLX1 i HOXC6.

Pozwala ono w trakcie biopsji na procentowe oszacowanie prawdopodobieństwa wykrycia agresywnego lub łagodnego raka prostaty.

W uproszczeniu, można określić je mianem bardziej zaawansowanego, czułego i specyficznego badania względem PCA3, pozwalającym, w odróżnieniu od PCA3, identyfikację Pacjentów zagrożonych agresywną postacią raka stercza.

Jest to wyjątkowe narzędzie diagnostyczne dla urologów oraz onkologów, umożliwiające bardziej precyzyjną kwalifikację Pacjentów do zabiegu kolejnej, bądź pierwszej biopsji gruboigłowej prostaty. Pozwala to uniknąć powikłań i/lub kosztów związanych z nie zawsze konieczną kolejną procedurą biopsyjną.

Na biopsję może zgłosić się mężczyzna w każdym wieku, u którego nie zdiagnozowano wcześniej raka prostaty.

Przed wykonaniem biopsji niezbędna jest wizyta kwalifikacyjna.

Celem uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt pod numerem: 506-080-099.

10

ponad 10 lat na rynku

35

ponad 35 lekarzy specjalistów

48,000

konsultacji rocznie

108,000

zarejestrowanych pacjentów

Dzieje się